Budoucnost prodejního tréninku začíná dnes

Prodej se rychle vyvíjí a mění. Vaše prodejní týmy si zaslouží takový rozvoj, který je udrží o krok napřed.

Podívejte se na naši nabídku

Vytvořeno pro vás

Posoudíme situaci a navrhneme ideální rozvojový program pro vaši firmu – obsah „na míru“ a vhodný formát, který vaše obchodníky zaujme.

Po vašem boku

Rozvoj je jen polovina příběhu – aktivně vám pomůžeme zavést nové dovednosti do reálného života, ať už digitálně nebo osobně. Záleží nám na vašem úspěchu!

Ať jste kdekoli

Rozvoj probíhá napříč týmy i regiony – pomůžeme vám vytvořit strategii pro zlepšení prodeje, která bude fungovat v celé firmě, ať jsou vaše týmy kdekoli.

PROČ MERCURI INTERNATIONAL?

Pomůžeme vám dosáhnout skvělých prodejních výsledků dnes i zítra. V Mercuri International víme, že vynikajících prodejních výsledků dosáhnete pouze tak, že budete neustále pracovat na rozvoji vašeho prodeje, inspirovat týmy a investovat do jejich úspěchu. Poskytujeme špičkový rozvoj na lokální nebo globální úrovni, ať jste kdekoli, a podporujeme růst vašich lidí & rozvoj vašeho prodeje.

O nás
Začínáme

Jak vám můžeme pomoci?

V Mercuri víme, že svět prodeje nestojí na místě, proto neustále aktualizujeme naši nabídku. Analyzujeme, přizpůsobujeme, rozvíjíme, podporujeme – a pak opakujeme – pro dosažení skutečně vynikajících výsledků. A s Mercuri Research se zaměřujeme na rozvoj takových dovedností, které budete potřebovat zítra, nejen dnes.

Prodejní trénink

Tréninkové programy v oblasti prodeje

Ať už se jedná o digitální, individuální nebo klasický prezenční trénink – vytváříme pokročilá inovativní rozvojová řešení, která jsou speciálně přizpůsobena vašim potřebám.

Umožněte svým lidem získat dovednosti, které potřebují k růstu – a dosažení jejich plného potenciálu. Rozvíjíme dovednosti prostřednictvím široké škály našich tréninkových programů. Zjistěte, jak profesionálně naslouchat a komunikovat se zákazníky nebo jak efektivněji nakládat s časem – to vše pro růst vašeho týmu i vaší firmy. Prohlédněte si naši knihovnu tréninkových programů.

Knihovna tréninkových programů
 • Komunikace
 • Time management
 • Prezentační dovednosti

Úspěšný prodej začíná ještě před setkáním se zákazníkem. Plánování je nezbytné k tomu, abyste si připravili půdu pro úspěšný prodej a dosáhli stanovených cílů – přinášíme vám strategické stavební kameny k jejich dosažení. Trénink Mercuri zaměřený na plánování prodeje obsahuje vše od řízení příležitostí a plánování prodejních aktivit až po multikanálový prodej. Prohlédněte si naši knihovnu tréninkových programů.

Knihovna tréninkových programů
 • Analýza konkurence
 • Plánování prodejních aktivit
 • Řízení příležitostí
 • Key account management

Sada klíčových dovedností, které vaši lidé potřebují v první linii při akvizici i práci se stávajícími zákazníky – online nebo osobně. V neustále se vyvíjejícím obchodním prostředí je zásadní zajistit, aby vaše týmy měly náskok před konkurencí. Poskytujeme prověřené nástroje a znalosti, které zaplní mezery v dovednostech vašich lidí. Naše tréninkové programy zahrnují vše od základních prodejních disciplín až po zvládání vyjednávání o ceně, prodej na sociálních sítích, prodej na dálku a mnoho dalšího. Prohlédněte si naši knihovnu tréninkových programů.

Knihovna tréninkových programů
 • Prodej založený na hodnotě
 • Prodej na dálku
 • Vyjednávací dovednosti
 • Excelentní služby zákazníkům

Skvělé týmy potřebují skvělé vedení a management. Pomůžeme vám získat maximum z vašeho nejcennějšího aktiva – vašich lidí. Úspěšní manažeři umí svůj tým jednak inspirovat, ale také řídit správným směrem pro splnění zadaných úkolů. Prohlédněte si naši knihovnu tréninkových programů.

VÍCE
 • Efektivní vedení
 • Koučování obchodníků
 • Jak motivovat svůj tým
 • Jak delegovat

Co říkají naši zákazníci

"Se společností Mercuri International dlouhodobě rozvíjíme obchodní a manažerské dovednosti našeho prodejního týmu.
VÍCE"

Daniel Šebík, BU Manager – Hospital

BAYER s.r.o.

"Společnost Mercuri nám pomáhá najít optimální a rychlou cestu k výkonu obchodníků ve třetím miléniu.
VÍCE"

Josef Mikloš, jednatel

Gühring s.r.o.

"V posledních letech zrealizovala společnost Mercuri International rozvojové a vzdělávací aktivity v oblasti soft-skills pro naši firmu.
VÍCE"

Vratislav Přibyl, Ředitel

Jungheinrich (ČR) s.r.o.

Co říkají účastníci tréninkových programů

"Profesionální rozvojová akademie ve všech směrech.
VÍCE"

Daniel Kylnar

Primagas s.r.o.

"Přehledná a logická metodika Mercuri, která je jednoduše a rychle aplikovatelná do praxe.
VÍCE"

David Jelínek

Wolf Česká republika

"Celý program byl velmi užitečný a moc jej doporučuji. Je až k neuvěření o kolik se člověk může za 4 dny posunout.
VÍCE"

Kristýna Solničková

Nakladatelství C. H. Beck

AI

AI - Vše, co potřebujete vědět

Umělá inteligence je tu již nějakou dobu, ale od spuštění služby ChatGPT v listopadu 2022 pronikla do všech koutů světa podnikání. Vytvořili jsme pro vás rozsáhlou zprávu, která zkoumá její obrovský potenciál a to, jak se vyhnout některým etickým a praktickým problémům, které její využívání přináší.

Více