Prodejní trénink

Přinášíme inovativní vzdělávací řešení speciálně přizpůsobená vašim potřebám a pomáháme vám budovat úspěšné prodejní týmy a rozvíjet váš byznys.

Ať už se jedná o standardní již hotový trénink nebo trénink na míru, trénink řízený účastníky nebo vedený našimi zkušenými konzultanty, vytváříme pokročilá inovativní vzdělávací řešení, která jsou specificky přizpůsobena vašim potřebám.

Vyhodnocení

Posoudíme vaši současnou obchodní situaci a poradíme, co je třeba udělat pro dosažení úspěchu – zajišťujeme déletrvající měření i opatření.

Přízpusobení

Můžeme vám pomoci přepracovat stávající materiály (systémové nástroje, pomůcky) nebo vytvořit zcela nový obsah – buď ve formě modulů, nebo vytvořené od základu podle přání zákazníka.

Zavedení

Ať už se jedná o osobní nebo virtuální trénink, jednorázové workshopy nebo průběžné vzdělávání, naše tréninky probíhají ve formátu, který vyhovuje vašemu způsobu práce a prodeje.

Podpora

Stojíme po vašem boku, abychom vám pomohli uplatnit nové dovednosti v praxi. Zaměřujeme se na zajištění reálného udržitelného růstu prodeje vaší organizace.

Trénink bez omezení

Mercuri International nabízí jedinečný flexibilní přístup, který zahrnuje vzdělávací platformu nové generace, rozsáhlou knihovnu s již připravenými moduly a poutavý obsah na míru. Díky našemu integrovanému přístupu získáte nákladově i časově efektivní způsob vzdělávání. Snadno se integruje do vašich stávajících nástrojů a zjednoduší tak práci koncových uživatelů.

Trénink mezinárodních týmů

Společně se postaráme o to, aby vaše obchodní týmy získaly potřebné kompetence pro úspěch vašich mezinárodních strategií. Víme, že je důležité vytvořit a sladit prodejní strategie a procesy a zajistit společnou filozofii a kulturu prodeje po celém světě – to vše k vytvoření hodnoty pro vaše zákazníky. Generování růstu na globální bázi vyžaduje více než jen dobré úmysly…

Kontaktujte nás

Skvělý trénink vám poskytne výhodu, která vám umožní udržet si konkurenceschopnost na stále složitějším a rychleji se vyvíjejícím trhu. Udržte si náskok díky prodejnímu tréninku od Mercuri International - kontaktujte nás ještě dnes a spojte se s některým z našich odborníků.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.