Udržte si náskok
před konkurencí

Technologie zásadně mění svět prodeje. Aby si firmy udržely konkurenceschopnost, musí své prodejní týmy rozvíjet takovým způsobem, který daleko lépe a rychleji než kdykoli předtím reaguje
na stále se měnící podmínky.

Více

Mercuri Digital Learning Center
Připravte se na budoucnost

Proměnit budoucí výzvy na příležitosti vyžaduje nový způsob myšlení. Využití služeb Centra digitálního učení Mercuri International je chytrý způsob, jak získat náskok před konkurencí. Seznamte se s tím, jak vaše týmy mohou dosáhnout prodejní excelence.

E-book v angličtině zdarma

Technologie od základu mění způsob, jakým nakupujeme, a to naprosto bezprecedentní rychlostí. V našem e-booku se zabýváme tím, jak by se obchodníci měli na změny připravit a věnujeme se nejen výzvám, ale i příležitostem, které nám tento nový obchodní svět nabízí.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Co je Mercuri Digital Learning Center?

Centrum digitálního učení Mercuri International poskytuje obchodním organizacím plně integrované digitální učení zahrnující rozsáhlou knihovnu standardních rozvojových modulů a digitálních cest spolu s poutavými učebními moduly vytvořenými na míru.

ZAPOJENÍ

Storytelling
Řešení úkolů & gamifikace
Zapojení emocí

RELEVANTNOST

Konkrétní role & dovednosti
Reálné situace & výzvy
Tipy pro implementaci

FLEXIBILITA

Dostupné na mobilních zařízeních
Krátké, efektivní & řízené uživatelem
Strukturované dle témat

INOVACE

Inovativní & vtahující zážitek
Originální grafický design
Rozvoj kreativity a představivosti

Jak vám může Centrum digitálního učení
Mercuri International pomoci?

Tradiční rozvojová řešení reagují na změny v prodeji příliš pomalu. Digital Learning Centrum Mercuri International je modulární a flexibilní, velmi rychle se přizpůsobuje novým výzvám a trendům.

Moduly mohou být buď standardní nebo šité přímo na míru specifickým potřebám vašeho prodejního týmu. To umožňuje vytvořit řešení plně odpovídající potřebám vaší společnosti.

ČLÁNEK

Mají vaši pracovníci dovednosti potřebné pro budoucí pracovní pozice?

Více

INFOGRAFIKA v AJ

Fakta a čísla o měnícím se způsobu jak nakupujeme a prodáváme...

Více

TRENDY

Chcete si udržet konkurenceschopnost? Podívejte se na současné trendy v oblasti rozvoje pracovníků (v angličtině)...

Více
Kdo jsme

Kdo jsme & jaké hodnoty nabízíme

Specialisté na zvyšování výkonnosti prodeje, kteří pomáhají firmám dosahovat excelenci v oblasti prodeje pomocí systémových změn a využíváním plného potenciálu lidí. Naše řešení na míru pomáhají našim klientům dosahovat vynikajících prodejních výsledků.

Více

STÁHNĚTE SI E-BOOK V ANGLIČTINĚ ZDARMA

Technologie. Přítel nebo nepřítel? Výzva nebo příležitost? V našem e-booku se zaměřujeme na vliv digitálních inovací na pracovníky v budoucnosti - a na to, čemu musí svět prodeje porozumět, pokud si chce udržet svůj význam...

Stáhněte si e-book
Kontaktujte nás

Chcete získat více informací o Centru digitálního učení Mercuri International? Kontaktujte nás a my vám rádi řekneme, jak vám můžeme pomoci změnit úroveň vašeho prodejního tréninku.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.