AI – Vše, co potřebujete vědět

Umělá inteligence je tu již nějakou dobu, ale od spuštění služby ChatGPT v listopadu 2022 pronikla do všech koutů světa podnikání.

Co bude dál

Společnost Mercuri International vytvořila zprávu, která zkoumá její obrovský potenciál a to, jak se vyhnout některým etickým a praktickým problémům, které její využívání přináší.

Umělá inteligence pro marketéry

V naší kompletní zprávě o AI (prozatím v angličtině) zkoumáme konkrétní potenciál, který nástroje AI pro marketéry představují. Najdete zde vše - od tvorby obsahu přes automatizaci až po analýzu.

STÁHNOUT ZPRÁVU

Začněte s AI pro marketing

Nejste si jisti, jak s AI pro marketing začít? Máme pro vás 10 nejlepších tipů na osvědčené postupy v oblasti AI, které vás navedou správným směrem.

STÁHNOUT TIPSHEET

Demystifikace umělé inteligence

Vliv umělé inteligence na marketing B2B je nepopiratelný a představuje spoustu příležitostí pro růst a inovace. Aby však firmy skutečně využily obrovský potenciál umělé inteligence, je nezbytné, aby si definovaly jasnou strategii.

Přečtěte si článek

Mercuri International Research

Vliv umělé inteligence na B2B marketing je nepopiratelný a představuje velké příležitosti pro růst a inovace. Aby však bylo možné obrovský potenciál umělé inteligence skutečně využít, je nezbytné, aby si podniky definovaly jasnou strategii.

KONTAKTUJTE NÁS

MARKETING ŘÍZENÝ AI

Prozkoumali jsme různé nové nástroje a možnosti, které nástroje umělé inteligence nabízejí marketérům. Tato obsáhlá zpráva pokrývá širokou škálu oblastí, včetně tvorby obsahu, automatizace a analýzy dat, a představuje ucelený přehled dostupných nástrojů a jejich potenciálních přínosů.