NÁŠ PŘÍSTUP

Pomůžeme vám zvýšit výkonnost vašeho prodeje


Prodej může být klíčovou konkurenční výhodou nebo také problematickým slabým místem. Pokud chtějí firmy růst organickým způsobem, potřebují minimálně dobře fungující prodej – ať už jde o celkové výsledky, efektivitu prodeje, získávání nových zákazníků nebo zakázek, rozvoj spolupráce se stávajícími klienty, úspěšné uvádění nových produktů na trh, prodejní kulturu apod.

Nové technologie zásadně mění chování zákazníků a prodejní týmy i jednotliví obchodníci se těmto změnám musí přizpůsobit. Velká část nákupní cesty probíhá virtuálně, zákazníci mají mnohem více informací a to zásadně ovlivňuje prodejní procesy a jejich účinnost.

Specialisté z Mercuri International poskytují manažerům prodeje i celým prodejním týmům odbornou podporu a pomoc. Používají při tom širokou škálu metod a přístupů zahrnující audity a analýzy, komplexní transformační nebo optimalizační projekty, menší projekty zaměřené na zlepšení výkonnosti v dílčích oblastech prodeje, individuální poradenství nebo přímou podporu prodejního týmu.

Projekty obvykle zahrnují 5 kroků, zvolenou metodu a rozsah jednotlivých kroků určují konzultanti Mercuri International společně s klíčovými pracovníky zákazníka v závislosti na konkrétní potřebě, typu a velikosti projektu. 

Chcete se dozvědět více o našem přístupu?

KONTAKTUJTE NÁS
Email: mercuri@mercuri.cz
Telefon: +420 284 688 651