„Cena je to, co platíte.
Hodnota je to, co dostanete“

WARREN BUFFET


Způsob, jakým prodáváme, se změnil. K tomu, aby váš tým zůstal konkurenceschopný, potřebuje perfektní rozvoj odpovídající dnešním
i zítřejším výzvám.

PRODEJ HODNOTY

Změňte způsob vašeho prodeje

Zákazníci dnes od svých dodavatelů očekávají více než jen skvělé produkty - očekávají řešení svých problémů. Ve stručném 1minutovém videu v angličtině vysvětluje Jenny Rahm, vedoucí našeho Centra digitálního rozvoje, jak může PRODEJ HODNOTY pomoci vašemu týmu udržet svoji konkurenceschopnost v současné tržní situaci. A proč ho potřebují dobře zvládat právě dnes.

CO PRODÁVÁTE?

Součástí prodeje hodnoty je prokázání detailního porozumění specifickému způsobu fungování zákazníka a také vlivu, jaký bude mít váš produkt nebo služba na jeho celkové výsledky.


HODNOTA = PŘÍNOS PRO ZÁKAZNÍKA minus NÁKLADY NA PRODUKT / SLUŽBU


Hodnota je definována jako rozdíl mezi přínosem vašeho řešení pro konkrétního zákazníka a jeho cenou. Pokud dokážete kvantifikovat tento přínos ve formě vyššího obratu nebo úspory nákladů, je pro vás mnohem snadnější uzavřít obchod.

Spustit kvíz
5minutový kvíz

MYSLÍTE SI, ŽE DOBŘE ZNÁTE PRODEJ HODNOTY?

Co znamená „Value Based Selling“? Prodej hodnoty pomáhá obchodníkům v posunu od produktového odborníka k zákaznickému. Ale nejde jen o to. Zjistěte, kolik toho ve skutečnosti víte o prodeji hodnoty v našem 5minutovém kvízu.

Čím je prodej hodnoty mercuri international jedinečný?

Celosvětový dosah

Rozvojový program Mercuri International PRODEJ HODNOTY je unikátní – protože Mercuri International je unikátní. Naše společnost pomáhá zákazníkům ve více než 50 zemích, využívá přitom dobré porozumění globálnímu obchodu i regionální a lokální znalosti.

Rozvojová řešení

Naše rozvojová řešení a tréninky vytváříme na míru pro vás. Využívají reálné scénáře a různé nástroje v modulárních a flexibilních rozvojových cestách. Sestavujeme je tak, aby vaše prodejní týmy získaly znalosti a dovednosti, které potřebují, bez dalšího zbytečného pracovního zatížení.

Kontaktujte nás

Případová studie

Chcete se dozvědět, jak může rozvoj v oblasti Prodeje hodnoty ovlivnit váš prodej a vaše výsledky? Podívejte se, jak tento koncept využila společnost ABB působící ve více než 100 zemích a jak jí to pomohlo změnit prodejní strategii.

Stáhnout

E-book

Technologie od základu mění způsob, jakým nakupujeme, a to naprosto bezprecedentní rychlostí. V našem e-booku se zabýváme tím, jak by se obchodníci měli na změny připravit a věnujeme se nejen výzvám, ale i příležitostem, které nám tento nový obchodní svět nabízí.

  Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platnými zásadami ochrany soukromí a obchodními podmínkami.

  Rozdílný přístup Mercuri International

  PRODEJ HODNOTY (Value Based Selling - VBS) Mercuri International je unikátním rozvojovým konceptem, který vás podporuje ve všech krocích s na míru připravenými pomůckami, skutečnými scénáři, průběžným hodnocením a implementační podporou.

  Jsme si vědomi toho, že potřeby každého zákazníka jsou jiné - a proto jsme vytvořili tréninkový koncept, který je modulární, flexibilní a hlavně pomůže vašemu týmu se přiblížit prodejní excelenci a dosahovat vynikajících výsledků.

  ”Mercuri always brings the guaranteed B2B sales credibility and challenge ABB requires to help raise our solution and Value Based Selling skills to world-class, be it in Bangalore or Beijing, Coventry or Cairo.”

  Allan Mitchell
  Kontaktujte nás

  Chcete se dozvědět více o Mercuri International? Kontaktujte nás a my vám rádi řekneme, jak vám můžeme pomoci změnit úroveň vašeho prodejního tréninku.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.