Mercuri International Group byla i v roce 2023 zařazena do seznamu Training Industry Top 20™ Sales Training and Enablement Companies

Stockholm, 2. března 2023 – Společnost Training Industry dnes oznámila svůj výběr do žebříčku Top Training Companies™ pro rok 2023 v oboru Sales Training & Enablement na trhu firemního vzdělávání a rozvoje (L&D). Společnost Training Industry, přední výzkumný a informační zdroj pro vedoucí pracovníky v oblasti firemního vzdělávání, připravuje zprávu Training Industry Top 20 o klíčových hráčích na trhu firemního vzdělávání, aby lépe informovala odborníky o nejlepších a nejinovativnějších poskytovatelích vzdělávacích služeb a technologií.

Výběr do žebříčku 2023 Training Industry Top Sales Training & Enablement Companies byl založen na následujících kritériích:

  • Rozsah a kvalita nabízených programů a služeb.
  • Reprezentace oboru, inovace a dopad na trh školení v oblasti prodeje.
  • Úroveň spolupráce se zákazníky a klienty.
  • Výkonnost a růst firmy.

“Letošní výběr do našeho žebříčku 20 nejlepších společností v oblasti Sales Training & Enablement představuje kvalitní partnery v oblasti prodeje v široké škále rolí, témat, kompetencí, metrik a způsobů, které vyhovují potřebám školení v oblasti prodeje v každé organizaci,” prohlásila Jessica Schue, analytička průzkumů trhu v Training Industry, Inc. “Všechny tyto společnosti nabízejí svým zákazníkům na míru šité zkušenosti, využívají metodu smíšeného učení, sledují nejnovější nabídky, výzkumy a inovace, aby svým zákazníkům poskytly nejmodernější prodejní trendy
a lepší výsledky.”

“Jsme velmi rádi, že jsme opět získali ocenění za užitečnou práci, kterou děláme pro klienty po celém světě.”

Frank Herbertz, President & CEO, Mercuri International

O Training Industry Inc.

„Vytváříme spojení.“ Naše společnost má vášeň pro vytváření spojení. Vedeme hodnotné rozhovory s vybranými poskytovateli řešení, s naší vysoce angažovanou komunitou vedoucích pracovníků v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje a s osobami s rozhodovacími pravomocemi. Tyto rozhovory jsou přínosné pro celý obor vzdělávání, protože odhalují problémy, sdílejí inovace a sdělují rychle se vyvíjející osvědčené postupy.

Training Industry (https://trainingindustry.com) je nejdůvěryhodnějším zdrojem informací o podnikání v oblasti vzdělávání. Naše autorita je založena na hlubokých vazbách s více než 450 odbornými přispěvateli, kteří se dělí o své postřehy a užitečné informace se svými kolegy. Kurzy, živé akce, články, časopis, webináře, podcasty, průzkumy a zprávy společnosti Training Industry generují každoročně více než 10 milionů interakcí v oboru, zatímco seznamy 20 nejlepších vzdělávacích společností pomáhají vedoucím pracovníkům firem najít ty správné partnery v oblasti vzdělávání. Pro bližší informace navštivte https://trainingindustry.com/rfp.

Kontakt

Daniela Vidakovic Lundin, Global Marketing Manager
Mercuri International Group
E-mail: press@mercuri.net
Tel: +46 8 705 29 34

Elizabeth Parker, ředitelka marketingu
Training Industry, Inc.
E-mail: eparker@trainingindustry.com   
Tel: +1 919 653 4986