Mercuri International Group byla i v roce 2024 zařazena do seznamu Training Industry Top 20™ Sales Training and Enablement Companies

Stockholm, 2. března 2024 – Společnost Training Industry dnes oznámila svůj výběr do žebříčku Top Training Companies™ pro rok 2024 v oboru Sales Training & Enablement na trhu firemního vzdělávání a rozvoje (L&D). Společnost Training Industry, přední výzkumný a informační zdroj pro vedoucí pracovníky v oblasti firemního vzdělávání, připravuje zprávu Training Industry Top 20 o klíčových hráčích na trhu firemního vzdělávání, aby lépe informovala odborníky o nejlepších a nejinovativnějších poskytovatelích vzdělávacích služeb a technologií.

Výběr do žebříčku 2024 Training Industry Top Sales Training & Enablement Companies byl založen na následujících kritériích:

  • Rozsah a kvalita nabízených programů a služeb.
  • Reprezentace oboru, inovace a dopad na trh školení v oblasti prodeje.
  • Úroveň spolupráce se zákazníky a klienty.
  • Výkonnost a růst firmy.

„Letošních 20 nejlepších firem v oblasti Sales Training & Enablement nabídlo širokou škálu řešení prodejního tréninku pro všechny typy prodejních rolí a témat. Tyto inovativní organizace využívají vzdělávací technologie s řadou variant v poskytování, jako jsou platformy pro podporu prodeje nebo koučování s využitím umělé inteligence, aby vyhovovaly potřebám prodejního tréninku v každé organizaci,“ uvedla Jessica Schue, analytička výzkumu trhu ve společnosti Training Industry, Inc. „Díky výzkumu a inovacím tyto organizace udržují svou nabídku aktuální pro současné potřeby, udržují si znalosti o nových prodejních trendech a o tom, jak dosáhnout nejlepších výsledků.“

“Jsme velmi rádi, že jsme opět získali ocenění za veškerou vlivnou práci, kterou odvádíme s klienty po celém světě.”

Frank Herbertz, prezident a generální ředitel Mercuri International.
O Mercuri International
Mercuri International pomáhá obchodním organizacím zvyšovat efektivitu prodeje a dosahovat „sales excellence“. Prostřednictvím lidí, nástrojů a procesů každoročně přispíváme k ziskovému růstu tisícům společností ve více než 50 zemích.
O Training Industry, Inc.

„Vytváříme spojení.“ Naše společnost má vášeň pro vytváření spojení. Vedeme hodnotné rozhovory s vybranými poskytovateli řešení, s naší vysoce angažovanou komunitou vedoucích pracovníků v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje a s osobami s rozhodovacími pravomocemi. Tyto rozhovory jsou přínosné pro celý obor vzdělávání, protože odhalují problémy, sdílejí inovace a sdělují rychle se vyvíjející osvědčené postupy.

Training Industry (https://trainingindustry.com) je nejdůvěryhodnějším zdrojem informací o podnikání v oblasti vzdělávání. Naše autorita je založena na hlubokých vazbách s více než 450 odbornými přispěvateli, kteří se dělí o své postřehy a užitečné informace se svými kolegy. Kurzy, živé akce, články, časopis, webináře, podcasty, průzkumy a zprávy společnosti Training Industry generují každoročně více než 10 milionů interakcí v oboru, zatímco seznamy 20 nejlepších vzdělávacích společností pomáhají vedoucím pracovníkům firem najít ty správné partnery v oblasti vzdělávání. Pro bližší informace navštivte https://trainingindustry.com/rfp..

Kontakty

Daniela Vidakovic Lundin, Global Marketing Manager Mercuri International Group
Email: press@mercuri.net
Telefon: +46 8 705 29 34

Elizabeth Parker, Director of Marketing Training Industry, Inc.
Email: eparker@trainingindustry.com   
Telefon: +1 919 653 4986