Prochatujte se k úspěchu

Osvojte si umělou inteligenci včas, nechte za sebou konkurenci a dosáhnětě úspěchu díky špičkovému tréninku v oblasti AI pro prodej.

0%

Zvýšení produktivity pomocí ChatGPT

Rozvojový program Využití umělé inteligence při práci obchodníka

Obsah a přihlášku na nový program pro prodejní profesionály naleznete v odkazu níže.

Sedm důvodů, proč musí profesionálové v oblasti prodeje ovládat umění vytváření promptů

Sedm způsobů, jak mohou prodejní profesionálové využít vytváření promtů a integrovat ChatGPT do svých prodejních procesů.

Master prompt engineering
AI and sales

Využijte ChatGPT k vytvoření přesvědčivé nabídky hodnoty

V B2B prodeji je klíčové mít jasnou nabídku hodnoty. Proč je váš produkt nebo služba pro zákazníka vhodnější než konkurenční. Tento příspěvek na blogu Henrika Larssona Bromana vám ukáže, jak pomocí ChatGPT vytvořit silné vyjádření hodnoty pomocí série promptů.

Webinář: Zvyšte svůj prodej, aniž byste zvýšili své pracovní vytížení

Chtěli jste někdy být efektivnější a stihnout více za kratší dobu? Nebo zvýšit svůj prodej, aniž byste zvýšili své pracovní vytížení? Vítejte ve světě umělé inteligence. Existuje celá sada nástrojů, které mohou zvýšit vaši produktivitu a zlepšit kvalitu vaší práce. Chcete se dozvědět více? Pak se podívejte na tento webinář s Henrikem Larssonem Bromanem.

AI – vše, co potřebujete vědět

V první části naší kompletní zprávy o AI se zabýváme konkrétním potenciálem, který nástroje umělé inteligence představují pro marketéry. Od tvorby obsahu přes automatizaci až po analýzu – to vše zde najdete.

Prochatujte se k úspěchu

Tato cesta vás krok za krokem provede v tom, jak využít "prompt engineering" a generativní umělou inteligenci (konkrétně ChatGPT) ke zlepšení vašeho prodeje. Naučíte se, jak komunikovat s AI, psát účinné prompty a maximalizovat výhody technologie AI.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.