ROZHÝBEJTE SVŮJ TÝM NA DÁLKU

V roce 2021 bude nejspíš většina manažerů i obchodníků do značné míry komunikovat se svými spolupracovníky a zákazníky vzdáleným způsobem. O to víc všichni potřebujeme energii a náměty, abychom tuto i budoucí situaci dokázali úspěšně zvládnout.

Organizujete interní konferenci nebo virtuální poradu a hledáte nové náměty nebo způsob, jak aktivovat vaše spolupracovníky a zvýšit jejich motivaci na dálku? Využijte naše experty, kteří vám formou inspirativních webinářů v češtině nebo angličtině přinesou energii i nové aktuální náměty.

Podívejte se na některá z možných témat:

5 SALES TRENDS FOR 2021

During the 2000s, lots of new trends have formed that have made us start doing things we have never done before. Some have died, others have accelerated, and with the pandemic, some trends have completely skyrocketed. In this webinar we highlight five current trends that shape future sales beyond 2021 and that we must all take into account if we want to prepare for the future.

JAK PRODÁVAT NA DÁLKU

Aktuální situace zásadně zvýšila používání digitálních technologií i při komunikaci se zákazníky. Prodej na dálku s využitím platforem jako je MS Teams, Skype nebo Google Meet se v některých aspektech příliš neliší od jednání osobního nebo telefonického, ale přesto má svá specifika. Ten, kdo je dokáže využít, je při vzdáleném prodeji firmám mnohem úspěšnější.
Na webináři získáte praktické náměty a inspiraci.

BUSINESS BY EMPATHY

Empathy is no longer just something we taught our children or a leadership discipline. Empathy is growing stronger as a business strategy and a way to differentiate your company, products, and marketing from others. This lecture gives concrete and vivid examples of how and why this trend will be of great importance for surviving in the harsh business climate of the future.

REMOTE SALES – SALES AFTER COVID

Remote Sales Digitization has increasing effects on B2B companies. Not least on the mix of sales channels. Sales organizations need to think about what constitutes an optimal channel mix, how this change in channel dynamics will affect the business strategy, and how to structure and dimension marketing organizations based on it. In this webinar, based on our own research, we inspire teams to begin that change.

PRODEJ ZALOŽENÝ NA HODNOTĚ

Získejte náměty a inspiraci, jak používat metodu prodeje založeného na hodnotě. Jak dokazovat, že vaše nabídka má pro zákazníka celkově větší efekt, i když může být dražší než nabídka konkurence. Jak vytvořit a prezentovat návrh hodnoty. Na jaké faktory se zaměřit, abychom se stali pro zákazníka tím „nejhodnotnějším rádcem“.

REMOTE LEADERSHIP

In times of crisis and change, even stronger and clearer leadership is required. How do we ensure the participation and commitment of our employees and make them feel seen and motivated? We raise the issue of how we can lead and manage goals successfully at a distance and share valuable tips and tools.

INTERNÍ KONFERENCE, KICK-OFF MEETING, ROZVOJ MANAŽERŮ A OBCHODNÍKŮ

… V KAŽDÉ SITUACI VÁM MŮŽEME POMOCI!

Kontaktujte nás, abychom mohli projednat a vybrat vhodné téma a konzultanta. Webinář nebo vystoupení našeho experta může být ve virtuální nebo prezenční formě.