Prodej založený na hodnotě

PRODEJ ZALOŽENÝ NA HODNOTĚ

Zákazníci dnes od svých dodavatelů očekávají více než jen skvělé produkty – očekávají řešení svých problémů. Podívejte se na video v angličtině a zjistěte, jak může prodej hodnoty pomoci vašemu týmu udržet svoji konkurenceschopnost v současné tržní situaci.

Prodávejte hodnotu, ne produkty!

Přimějte zákazníky, aby vnímali skutečnou hodnotu vaší nabídky tím, že jim jasně a přesvědčivě sdělíte vaši zprávu – prodej hodnoty je klíčem! V dnešních náročných prodejních situacích tradiční prodejní přístup nestačí. Zákazníci chtějí jednat s prodejci, kteří rozumí jejich obchodním cílům a mohou jim pomoci těchto cílů dosáhnout, místo aby se jim snažili prodat produkty nebo služby. Proto jsme vytvořili tréninkový program Prodej založený na hodnotě (Value Based Selling), který vám poskytne všechna potřebná řešení.

Prodej založený na hodnotě je způsob prodeje, který přesouvá pozornost z produktu na zákazníka.

Rozvoj nemůže být snadnější…

…kdykoli a kdekoli s přístupem k internetu podle vlastního tempa s individuálními licencemi pro zvolená témata.
Jak to funguje:

1. SEZNAMTE SE S CESTAMI

Projděte si rozvojové cesty, které nejvíce vyhovují vašemu týmu?

2. VYBERTE JEDNU NEBO VÍCE

Našli jste jednu nebo několik zajímavých?

3. ZAJISTĚTE SI PŘÍSTUP

Vyplňte objednávku u příslušné rozvojové cesty nebo nás kontaktujte! Rádi vám pomůžeme vybrat nejlepší řešení pro vás.


Prodej založený na hodnotě v reálném světě

Společnost ABB použila prodej založený na hodnotě, aby se vypořádala s výzvami spojenými s působením ve více než 100 zemích. Aby byl rozvoj úspěšný, musí být poutavý – musí účastníky nadchnout praktickými dovednostmi, díky kterým se budou rádi vracet a budou se je chtít naučit. Tím, že společnost Mercuri International vytvořila obsah, který přesně odpovídal reálným situacím účastníků rozvoje, pomohla společnosti ABB získat pocit ze skutečného pokroku a úspěchu – prodejní týmy viděly a cítily přínos nově získaných dovedností díky zaměření na hodnotu, kterou přinášely svým zákazníkům.


ZAČNĚTE

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář a my vám zajistíme přístup podle vašich požadavků.